Nowoczesne technologie

na wyciągnięcie ręki

Newsy 


 Składaj zamówienia towarów w naszym sklepie internetowym. 

W naszym sklepie internetowym www.arfis.pasaz24.pl możesz dokonać zakupów towarów. Dostawa gratis przy dowolnie zamówionym towarze. Zapraszamy !


 Proste w użyciu i tanie ? 

Kasa fiskalna Mała Plus E i Nano E są najprostszymi urządzeniami fiskalnymi w obsłudze jakie mamy  w naszym asortymencie. Są to najtańsze kasy jakie posiadamy: Nano E (jednorolkowa) - 1350,00 zł, Mała Plus E (jednorolkowa) - 1250,00 zł, Mała Plus (dwurolkowa) - 999,00 zł   


 Co w cenie urządzenia fiskalnego ? 

Kupując u nas kasę lub drukarkę fiskalną wykonamy programowanie (dodanie bazy towarów, programowanie zegara i nagłówka), a także ufiskalnienie bez dodatkowych opłat.   


 Zwrot pieniędzy za odliczenie od podatku 700 zł. 

Podatnik wprowadzający kasę rejestrującą (fiskalną) po raz pierwszy, może liczyć na zwrot z Urzędu Skarbowego do 90% wartości urządzenia (nie więcej niż 700 zł). Dzięki temu ustawowemu odliczeniu, realny koszt zakupu kasy (np. Nano E), to tylko 49% jej wartości.  Klawiatury Wandaloodporne do zabudowy i biurkowe. 

Klawiatury metalowe ze stali nierdzewnej stosowane są najczęściej w kioskach, informatorach, bankach, bankomatach itp. Dostępne w różnym rozmieszczeniu klawiszy, do wyboru opcje z trackballem jak i touchpadem. Kompatybilne ze wszystkimi systemami operacyjnymi. W wersjach USB, PS2.  Nano E. Mobilna i stacjonarna kasa fiskalna. 

Funkcjonuje jako mobilna i stacjonarna kasa fiskalna. Odpowiednia do każdej profesji Nano E góruje, między sprzedawanymi kasami fiskalnymi. Kasa Fiskalna występuje w wersji podstawowej, jak i w kolorze białym - dla lekarza, Nano E LEX - dla prawnika. Od stycznia w promocyjnej cenie 1350,00 zł brutto Zapraszamy !


 Intel Compute Stick.  

Intel Compute Stick jest mobilnym komputerem, który możesz zabrać dosłownie wszędzie. Wymiarami 103,4 x 37,6 x 12,5 mm przypomina dużego pendriva, czy powoli zbliżamy się do końca ery laptopów ? 


 Novitus  Nano E. 

Najpopularniejsza kasa fiskalna Novitus Nano E. Łączy w sobie nowoczesną technologie, nie wielkie wymiary. Znacząco wywyższa się wśród kas fiskalnych tej kategorii. 


 Drukarka Fiskalna Bono E. 

Drukarka Fiskalna marki Novitus z precyzyjną klawiaturą i klawiszami nawigacyjnymi sprawia że łatwość korzystania z niej jest niebywała. 


 Eletroniczna Kopia Paragonu. 

Kopia elektroniczna została wprowadzona, aby ułatwić użytkownikom rozliczanie się z urzędem skarbowym. Wprowadzenie karty SD sprawiło że potrzebna jest tylko jedna rolka papieru, a nie dwie jak w poprzednich generacjach urządzeń fiskalnych.