Nowoczesne technologie

na wyciągnięcie ręki

NANO E

 

NANO E - 1350,00 zł 

Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku i jedyna kasa przenośna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r.

 Najważniejszą zaletą kasy fiskalnej NANO E są jej gabaryty, kształt, wyjątkowa poręczność konstrukcji i bardzo wydajne zasilanie akumulatorowe. Kasa fiskalna doskonale sprawdzi się w handlu obwoźnym. Niezwykle zgrabne i lekkie urządzenie kryje w sobie jednak nowoczesne rozwiązania techniczne, gwarantujące jej funkcjonalność i niezawodność. Wśród funkcji użytkowych kasy znajduje się m. in. coraz częściej poszukiwana funkcja obsługi waluty EURO. Kasa współpracuje z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, wagą, terminalem płatniczym i modemem.

                                                         

  Funkcjonalna i komfortowa w użyciu

Produkt łączy w sobie ogromne możliwości i niewielkie rozmiary, a dzięki lekkiej konstrukcji - również komfort użytkowania. Urządzenie może być przenoszone w stworzonym do tego pokrowcu, ale zmieści się również w zwykłej torbie. Oprócz tego, do pracy mobilnej z Nano E można używać stworzonych do tego pasków i uchwytów zakładanych na ramię, na rękę lub przypinanych do paska od spodni. 

 Czym jest kopia elektroniczna ?